PUBLIKACJE

Ślub na Głowie

Pretty Wedding

Dziś ponownie ogromnie nam miło podzielić się z Wami fantastyczną wiadomością o publikacji naszych fotografii. Tym razem nasze zdjęcia zostały docenione i opublikowane na łamach fantastycznego bloga ślubnego "Pretty Wedding" www.prettywedding.pl - za co serdecznie dziękujemy

 "Ślub Marty i Sebastiana w pałacyku w Łąkominie jest jak marzenie. Dzięki łaskawości fotografów Marty i Michała Rudiak możemy się z Wami nim dzisiaj podzielić. Pięknie sfotografowany, czarująca Panna Młoda w przepięknej tiulowej sukni, bukiety z róż, eleganckie druhny – jesteśmy absolutnie zakochani w koralowym kolorze i mamy nadzieję, że Wy też!"

Reportaż i plener zaprezentowane będą w dwóch częściach. 

Zapraszamy do odwiedzenia Pretty Wedding i pozostawienia komentarza

fotograf Gorzó
Cały artykuł do zobaczenia na blogu Pretty Wedding: Bridelle.pl 

 

Nasz reportaż został wybrany i umieszczony w kategorii "Najpiękniejszy Ślub Roku" Jest nam niezmiernie miło :) Dziękujemy Bridelle za miłe słowa, ślub Joli i Alexa rzeczywiście był niezwykły

Cały artykuł do obejrzenia na Bridelle: http://www.bridelle.pl/?p=33117

"Zapraszam Was dziś do Gorzowa Wielkopolskiego na ślub Joli i Alexa. Zdjęcia wykonał duet M. M. RUDIAK, czyli Marta i Michał. Ślub elegancki, stylowy, jak przystało na polską tradycję i angielski szyk. Pan Młody jest Anglikiem, natomiast Młoda Para mieszka w USA, ale na swój ślub wybrali kraj Narzeczonej. Wiadomo! Takich wesel, jak w Polsce nie ma nigdzie na świecie ;-) Piękna oprawa ślubu – Jola w stylowej sukni z czarnym pasem, Alex w angielskiej klasyce mody ślubnej, czyli morning suit. Nie mogło zabraknąć elementu patriotycznego i spinki Alexa są to miniaturki flagi Anglii. Oboje Nowożeńcy wyglądali olśniewająco! Zwracam uwagę na bukiet Joli.
Ciekawa forma – wydłużone łodygi, ozdobione sznurem perełek i maleńkimi, sizalowymi kulkami. Jola i Alex postawili na klasyczne kolory ślubne, czyli biel i czerń plus odrobina naturalnej zieleni kwiatów (bukiet z róż i frezji o świeżym, zielonym kolorze). Pokazuję ostatnio same kolorowe śluby, także ten dzisiejszy to prawdziwa, monochromatyczna perełka :-) Para oczywiście wybrała zabytkową limuzynę, czym wpisała się w klimat i tradycję angielskich ślubów.
Przepiękne miejsce w którym odbyło się wesele to Hotel MŁYN w Gorzowie Wielkopolskim. Patrząc na zdjęcia obiektu nie sposób nie mieć skojarzeń z angielskimi pałacami, dworami i tego typu architekturą. Nie wiem na ile wybór miejsca przyjęcia był przypadkowy, a na ile Jola i Alex kierowali swoje wymagania w kierunku stylu angielskiego, ale wybór, którego dokonali był bezbłędny!
Piękne zdjęcia M. M. RUDIAK – stylowe, dystyngowane, opowiadające historię od pierwszego do ostatniego kadru. Szczególnie podobają mi się ujęcia z mini pleneru, gdzie w tle widać panoramę miasta."Świat Łazienek i Kuchni


Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność współpracować z "LOFT ART projektowanie i aranżacja wnętrz" Wykonaliśmy zdjęcia fantastycznie zaprojektowanych łazienek. Fotografie jednej z nich mieszczącej się w domu jednorodzinnym w Dębnie naszego autorstwa zostały opublikowane w magazynie "Świat  Łazienek i Kuchni" (3/2012)

 Blog Ślubny Sweet Wedding wybrał i opublikował listę 99 wartych uwagi fotografów ślubnych, miło nam poinformować iż znaleźliśmy się w tym zacnym gronie :)

http://www.sweetwedding.pl/najlepsi-fotografowie-slubni-2016/  ...........................

“50 THE BEST OF THE BEST ON BRIDELLE”

Nasza fotografia została nominowana w konkursie “50 THE BEST OF THE BEST ON BRIDELLE”. Poniższe zdjęcie zostało wybrane jako jedno z najlepszych, najbardziej wzruszających, najpiękniejszych, najzabawniejszych i zaskakujących które opublikowano na blogu Bridelle.pl.
0 komentarze:

Prześlij komentarz